تزیین ژله و ذسر از تزیینات بااهمیت و جالب برای همه ماست، خصوصا همه خانم ها تلاش دارند بهترین و زیباترین تزیینات ژله را برای مهمانی ها داشته باشند. در ادامه چند مدل از زیباترین و جدیدترین تزیینات ژله و ایده های متفاوتی برای تزیین دسرهای مختلف که با ژله تهیه میشود را مشاهده خواهید کرد. همراهم باشید.

مدل های تزیین ژله و دسر جدید و زیبا:

تزیین ژله با انواع میوه ها و خوردنی ها کار بسیار جذابی است که به بهتر شدن طعم ژله نیز کمک میکند، برای اینکار میوه های فصل که در دسترس دارید را پوست کنده و خرد کنید و به دلخواه روی ژله آماده بچینید، همچنین میتوانید قبل از سفت شدن ژله میوه ها را داخل آن قرار دهید که این کار فرم و نمای زیبایی به ژله میدهد و میتوانید به دلخواه تزیینات متفاوتی با انواع میوه داشته باشید.

ژله میوه

ژله موز

ژله انار

سرو ژله در لیوان و انواع جام و بستنی خوری نیز زیبایی خاص خودش را دارد که با کمی ابتکار میتوانید آنها را به بهترین شکل تزیین کنید و به پذیرایی از مهمان ها بپردازید.

Decorating Jelly (2)

ژله لیوانی

تزیین دسر و ژله

تزیین دسر و ژله

انواع ژله های تزریقی که با خامه های رنگی تهیه میشوند طرفدارهای زیادی دارند. این نوع ژله ها به خاطر وجود طرح و رنگ های مختلف نیازی به تزیینات خاص ندارد و میتوانید آنها را همانگونه که هستند سرو کنید.

ژله تزریقی

ژله تزریقی

در ادامه چند مدل از تزیین ژله و دسرهای مختلف را که با ژله تهیه میشوند مشاهده میکنید که میتوانند ایده های خوبی برای انجام تزیینات شما باشند.

ژله قالبی

دسر ژله ایی

تزیین دسر و ژله

تزیین ژله

تزیین ژله قالبی

تزیین دسر و ژله

ژله خرده شیشه

ژله رولی هم یکی از ژله های خوشمزه و فوق العاده زیباست که به راحتی تزیین میشود و با کمی خلاقیت میتوانید ژله زیبایی را آماده سرو و پذیرایی از مهمان ها کنید.

ژله رولی

تزیین دسر و ژله

اگر تصمیم دارید از تزیینات ژله برای جشن تولد بچه ها استفاده کنید، پیشنهاد ما ژله آکواریوم است که با کمک انواع پاستیل و بیسکویت تزیین میشود و مطمئنا مورد علاقه همه بچه ها است.

تزیین ژله

ژله آکواریومی

امیدوارم ایده های خوبی برای تزیین ژله گرفته باشید و بهترین نوع تزیینات را انجام دهید. از بقیه مطالب ما در همین رابطه در بخش سفره آرایی دیدن کنید. موفق باشید.

منبع : آرگا

منبع :

برگرفته از وب سایت آرگامگ بخش آشپزی

آرگامگ

نمایش مطالب مرتبط بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *