نماد سایت سیماکوک

تزیین کوکو سبزی و کوکو سیب زمینی برای سفره های ایرانی

تزیین کوکو سیب زمینی و کوکو سبزی نیازمند خلاقیت و ابتکار است و شما می توانید این غذاهای ایرانی را با انواع سبزیجات به زیبایی تزیین کنید و پذیرایی با شکوهی را از مهمان ها در مجالس افطاری و … داشته باشید.

تزیین غذا نشان دهنده ذوق و سلیقه کدبانوی خانه است و بهتر است کدبانوهای عزیز با روش های ساده غذاهای ایرانی مختلف را نظیر انواع کوکو و انواع پلو و … را تزیین کنند و با تزیین این نوع غذاها به سفره خود جلوه خاصی ببخشند.

تزیین کوکو مجلسی با انواع ایده های خلاقانه و جالب

کوکو ها انواع مختلفی دارند و با سبزیجات و مواد غذایی مختلفی پخته می شوند و شما می توانید با تهیه این نوع غذا ها از مهمان ها پذیرایی کنید. در ادامه روش های آسان و مختلف برای تزیین کوکو را مشاهده خواهید کرد و شما می توانید با ایده گرفتن از این تزیینات انواع کوکو را به زیبایی تزیین کنید.

تزیین کوکوی سیب زمینی با روش های جالب

کوکو سیب زمینی ظاهری شبیه به کتلت سیب زمینی دارد و شما می توانید این غذای خوشمزه را با خیار و گوجه و خیار شور و انواع سبزیجات تازه و سس کچاپ و سس مایونز تزیین کنید. برای تزیین کردن کوکو سیب زمینی می توانید خیار و گوجه را برش های جالب و خلاقانه دهید و آن ها را به شکل گل های مختلف و زیبا در آورید. همچنین برای تزیین کوکوی سیب زمینی می توانید از انواع ایده های خلاقانه برای تزیین کتلت نیز استفاده کنید.

تزیین کوکوی سبزی با کمک ایده های خلاقانه

کوکو سبزی از انواع غذاهای ایرانی پرطرفدار است که اغلب برای سفره های افطاری پخته می شود و شما می توانید این کوکوی خوشمزه را به صورت دلخواه برش دهید همچنین می توانید کوکو سبزی را به شکل پروانه برش بزنید و در ظرف دلخواهتان قرار دهید سپس با کمک انواع سبزیجات این غذای خوشمزه را به زیبایی تزیین نمایید.

تزیین زیبا و متفاوت کوکوی دو رنگ

کوکوی دو رنگ از ترکیب سیب زمینی و سبزی تهیه می شود و این کوکو دارای ظاهری جذاب و زیبا می باشد و شما می توانید با تزیین کردن آن زیبایی و جذابیت ظرف کوکو را بیشتر کنید. کوکو دو رنگ به صورت قالبی نیز تهیه می شود و شما می توانید بعد از در آوردن این کوکوی خوشمزه از قالب آن در ظرف مناسبی برای سرو قرار دهید و سپس کوکوی دو رنگ را با کمک ایده ها و روش های خلاقانه به زیبایی تزیین نمایید.

در این مطلب با انواع ایده های جالب و متفاوت برای تزیین کوکو سبزی و کوکو سیب زمینی آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده این تزیینات زیبا نهایت لذت را ببرید و لحظات خوب و خوشی را در کنار اعضای خانواده خود سپری کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده تزیینات خلاقانه انواع غذاهای ایرانی و غذاهای فرنگی به بخش تزیین غذا مجله آرگا مراجعه کنید.

منبع : برگرفته از وب سایت آرگامگ بخش آشپزی آرگامگ

خروج از نسخه موبایل